AYDEM EDAŞ Elektrik Borcu Sorgulama


Ülkemizdeki elektrik dağıtım şirketlerinden biri olan AYDEM, ülkemizin Ege Bölgesi’nde hizmet vermektedir. Ege Bölgesi’nde Aydın, Muğla ve Denizli illerimizde elektrik hizmetlerini yerine getiren AYDEM bu konuda başarılı bir şirkettir.

Aydem elektrik dağıtım şirketi resmi sitesi üzerinden birçok hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerinin bazılarını hızlı erişim olarak, bazılarını da online üyelik isteyerek sunmaktadır.

Aydem Edaş online hizmetlerde aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

  • Elektrik borcu sorgulama
  • Endeks bildirimi
  • Fatura hesaplama
  • Fatura Bildirimi
  • Online başvurular

Bu hizmetlerden hariç hızlı erişim ile de hizmet etmektedir.

AYDEM EDAŞ Elektrik Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

AYDEM Edaş’ın internet üzerinden hizmet verdiği site aydem.com dur. Bu site üzerinden online olarak birçok hizmetlerden yararlanabilirsiniz. AYDEM Edaş elektrik borcu sorgulama işlemi içinde bu siteden yararlanabilirsiniz.

aydem-elektrik-brcu-sorgulamaAYDEM’in sitesine girdiğinizde Aydem elektrik borcu sorgulama işlemini yapmak için sitenin üst bölümünde bulunan hızlı borç sorgulama bölümünü açarak ilgili alana tesisat numaranızı girip sorgula butonuna tıklamanız yeterlidir.

AYDEM Edaş elektrik borcu sorgulaması yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan AYEDAŞ Elektrik Faturası Ödeme başlıklı makalemizde AYEDAŞ, elektrik faturası ödeme ve elektrik faturası sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.