Ayedaş Borç Sorgulama


Ülkemizin her bölgesinde değişik isimler altında elektrik dağıtım şirketleri bulunmaktadır. AYEDAŞ yani diğer adıyla Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Şirketi ‘de İstanbul ilimizin Anadolu Yakası bölgesine bakmaktadır. Bu bölgenin elektrik dağıtım, arıza vb işlemlerinden AYEDAŞ sorumludur.

AYEDAŞ Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

AYEDAŞ elektrik şirketine bağlı olan kişiler aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak AYEDAŞ borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu linke tıkladığınızda ENERJİSA nın sitesine bağlanırsınız. Açılan sayfada Enerjisa yeni üyelik, Enerjisa online randevu, elektrik borcu sorgulama gibi işlemleri yapabilirsiniz.

aydedas-borc-sorgulamaAçılacak olan sayfada işlem yapabilmek için daha önceden üye olmamışsanız yeni üyelik bölümüne tıklayarak üye olmalısınız. Bu işlemin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız eğer Enerjisa Online Üye Olma başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Üye olduktan sonra sol bölümde bulunan alandan giriş yaparak Ayedaş borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel müşteri bölümünde giriş yaparken sizden müşteri numaranızı, cep telefonu numaranızı ve şifrenizi sormaktadır. İlgili alanlara gerekli bilgileri yazıp giriş butonuna tıklamalısınız.

AYEDAŞ borç sorgulama işlemi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan GİB Borç Sorgulama başlıklı makalemizde borç sorgulama, GİB ve GİB borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.