Gediz Edaş Elektrik Borcu Sorgulama


Elektrik hayatımızın vazgeçilemez bir parçası haline gelmiştir. Artık elektriğimiz bir an bile kesilse hayatımız durma noktasına gelmektedir.Elektrikli ev aletleri, elektrikli ocaklar derken elektrikle çalışan arabalara kadar günümüzde kullanılmaktadır. Bu kadar hayati değere sahip olduğu için elektrik kesintisi yaşadığımızda hayatımız felç olmaktadır.

Ülkemizdeki elektrik dağıtım şirketlerinden biri de Gediz Edaş’tır. Gediz Edaş ülkemizin Ege Bölgesi’nde Manisa ve İzmir illerimizde hizmet vermektedir. Bu illerimizin  elektrik altyapısı, elektrik düzeni Gediz Edaş tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden İzmir elektrik kesintisi, Manisa elektrik kesintisi gibi durumlarda Gediz Edaş’ı arayabilirsiniz.

Gediz Edaş Elektrik Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

gediz-edas-borc-sorgulamaGediz Edaş’ın bölgesi olan İzmir ve Manisa illerimiz için Manisa elektrik borç sorgulama, İzmir elektrik borç sorgulama gibi işlemlerimizde aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz. Bu linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurmalısınız.

Bu bilgiler tesisat numaranız ve güvenlik için oluşturulmuş olan kutucuktaki harflerdir. Bu bilgileri yazıp gönder butonuna tıkladığınızda Gediz Edaş tesisat numarası ile borç sorgulama işlemini yapmış olursunuz.

Gediz edaş borç sorgulama işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Jet Modem Fatura Sorgulama başlıklı makalemizde Avea Jet Modem fatura sorgulama ve Avea Jet Modem internet tarifeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.