İTO Borç Sorgulama


İstanbul Ticaret Odası (İTO) ya bağlı olan kişiler artık İTO’ya olan borçlerını internet üzerinden öğrenebilmektedir. Kısa adı İTO olan İstanbul Ticaret Odası resmi web sayfası üzerinden İTO borçsorgulama yolu ile İTO ‘ya olan borçlarınızı görebilirsiniz. İstanbul Ticaret Odası ‘nın resmi web sayfasının adresi ito.org.tr dir.

İTO Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

İstanbul Ticaret Odası ‘nın sitesi olan ito.org.tr adresindeki İTOonline işlemler bölümünden İTO borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için aşağıda size vermiş olduğumuz bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

ito-borc-sorgulamaİlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden kullanıcı kodunuz ve parolanız istenecektir. Bu sistemden yararlanabilmeniz için mutlaka sisteme ve İstanbul Ticaret Odası ‘na üye olmanız gerekmektedir.

Kullanıcı kodunu ve parolayı ilgili alanlara yazdıktan sonra giriş butonuna tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu sistemden de İTO borc sorgulamaişleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İTO Borç sorgulama işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Jet Modem Fatura Sorgulama başlıklı makalemizde Avea Jet Modem fatura sorgulama ve Avea Jet Modem internet tarifeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.