8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Belgesi Alma


Açık Öğretim Ortaokulu, ortaokulu herhangi bir sebepten dolayı bitirememiş, yarım bırakmış kişilere büyük bir fırsattır. Açık Öğretim Ortaokulu sınavları dönemlik olarak yapılmaktadır. Bu sınavlara katılabilmek için Açık Öğretim Ortaokulu’na kayıt yenileme ve yeni kayıt gibi işlemlerinizi zamanı içerisinde yaptırmanız gerekmektedir.

8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Belgesi Alma

Açık Öğretim Ortaokulu’nda iş ve işlemlerin ne zaman yapılacağı bir takvim olarak Açık Öğretim Ortaokulu resmi sitesinde yayınlanmaktadır. Bu yüzden Açık Öğretim Ortaokulu sınav tarihi, Açık Öğretim Ortaokulu kayıt yenileme, yeni kayıt gibi işlemlerinizin ne zaman yapılacağını bu site üzerinden öğrenebilirsiniz.

Açık Öğretim Ortaokulu sınav takvimine göre 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 1.dönem sınavı 8 Ocak 2017 tarihinde yapılacaktır. Daha önceden bu dönem için kayıt yenileme veya yeni kayıt yapıp işlemlerini tamamlamış olan öğrenciler bu sınava katılabileceklerdir.

Bu sınava girebilmeniz için Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi ile sınav salonunuza gitmelisiniz. Aşağıda sizlere Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi alma işlemi için bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantı yardımı ile Açık Öğretim Ortaokulu öğrenci girişi işlemi yapabilir ve açılan sayfadan öğrenci bilgileri bölümünün altındaki sınav giriş yeri bölümünden Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş yerinizi öğrenebilirsiniz.

Böylece Açık Öğretim Ortaokulu sınava nerede gireceğim, Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi alma gibi işlemlerinizi yapmış olacaksınız. Bu işlemin sonucunda yazıcı simgesine tıklayarak yazıcıdan kağıt olarak giriş belgenizi almalısınız.

8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Açık Öğretim Lisesi öğrenci girişi ve Açık Öğretim Lisesi sınav sonucu öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.