Avea Fatura Sorgulama


Bilişim teknolojilerinin gelişmesi insanları yeni yeni gelişmelere sevk etmektedir. Her gün internet üzerinden yeni bir uygulama, yeni bir sorgulama sistemi yapılmaktadır. Bu sorgulama işlemleri müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda değişmektedir.

Avea son dönemlerde müşteri hizmetleri ve GSM altyapısı hakkında yapmış olduğu yatırımlar sayesinde diğer GSM şirketlerine göre daha hızlı bir gelişim göstermektedir. Avea bu yatırımlarının geri dönütünü almaktadır.

Avea Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Avea hattını kullanıyorsanız Avea’nın hizmetlerinden nasıl yararlanacağınızı bilmelisiniz. Avea müşteri hizmetleri sadece cep telefonu üzerinden değil internet ortamından da sağlanmaktadır. Avea online işlemler ile birçok işlemlerinizi rahatlıkla halledebilmektesiniz. Avea fatura sorgulama işleminizi de Avea online işlemler üzerinden halledebilirsiniz. Avea online işlemlere üye olup sisteme giriş yaptığınızda Avea fatura sorgulama işleminiz yapabilirsiniz. Avea online işlemler hakkında daha detaylı bilgi almak için ve Avea online işlemlere üye olmak için Avea Online İşlemlere Üye Olma başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Avea Güncel Faturamı Nasıl Öğrenebilirim?

güncel_fatura_sorgulamaAvea güncel fatura sorgulama işlemi ise daha basit bir işlemdir. Avea hattınıza ait güncel borcunuzu cep telefonunuz üzerinden öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne gelip GUNCEL yazıp 5555 ‘e göndererek Avea güncel fatura bilgisi sorgulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sorgulama işlem ücreti mesaj başına 0,99 TL’dir.

Avea güncel fatura sorgulaması yapmanın farklı bir yöntemi de cep telefonunuzun arama bölümünden *100#’yi tuşlamaktır.

Bu işlemler ile görüşme ve SMS bilgilerinizin son 6 saat hariç, internet içinse son 12 saat hariç fatura bilgilerinizi öğrenmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Araç Muayene Sorgulama başlıklı makalemizde Araç muayene sorgulama ve muayene numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.