AYEDAŞ Elektrik Faturası Ödeme


Elektrik dağıtım şirketlerinden AYEDAŞ elektrik İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu yakasının elektrik hattı çekme işlemleri, elektrik altyapı işlemleri, elektrik kesintileri gibi işlemleri AYEDAŞ elektrik dağıtım şirketi yapmaktadır.

Ayedaş elektrik fatura ödeme işlemlerinizi yapmanız için sizlere aşağıda bir link verilmiştir. Bu link vasıtasıyla işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayedaş elektrik faturası sorgulama, ayedaş elektrik faturası ödeme gibi işlemlerinizi buradan yapabilmektesiniz.

İlgili linke tıkladığınızda EnerjiSA sistemine giriş bölümü açılmaktadır. EnerjiSA üzerinden elektrik faturası ödeme veya elektrik faturası sorgulama işlemi yapabilmek için sistem üyelik istemektedir. Sisteme üyeliğiniz yoksa alt tarafta bulunan yeni üyelik linkine tıklayarak sisteme üye olmalısınız. Sisteme üye olmayanlar işlemlerini yapamamaktadır.

ayedas-fatura-odemeSisteme daha önceden üye olmuşsanız bireysel kullanıcılar için müşteri numarası, cep telefonu ve şifre bölümlerini doldurup giriş butonuna tıklayın.

Sisteme giriş yaptığınızda elektrik faturası sorgulama, kredi kartıyla elektrik faturası ödeme gibi işlemlerinizi rahatlıkla yapabilmektesiniz.

AYEDAŞ elektrik faturası ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Araç Muayene Gecikme Cezası Sorgulama başlıklı makalemizde Araç muayene gecikme cezası sorgulama ve gecikme cezasını hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yorum

  1. By atas

    Cevapla

  2. By ayc

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.