Pttcell Fatura Sorgulama


Ülkemizdeki GSM operatörleri müşterilerine daha kaliteli hizmeti daha ucuza vermek için yarış halindedirler. Bu GSM operatörleri tarifelerini oluştururken görüşme ağırlıklı, internet ağırlıklı, SMS ağırlıklı gibi tarife hazırlama yoluna gitmişlerdir.

Pttcell’in tarifeleri de diğer GSM operatörlerinin tarifeleri ile yarışır haldedir. Pttcell Avea’nın altyapısını kullanmasına rağmen “Rakipsiz Tarifeler” adı altında tarifeler oluşturarak müşterilerine ulaşmıştır. Pttcell Rakipsiz Tarifeler ile daha ucuza görüşme yapabilirsiniz. Pttcell’in en büyük avantajlarından biri de Pttcell’de taahhütün olmamasıdır. Yani en az 1 yıl Pttcell kullanmanız gerekmiyor. İstediğiniz zaman istediğiniz GSM operatörüne geçiş yapabilmektesiniz.

Pttcell Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Pttcell abonesi iseniz Pttcell’in sunmuş olduğu sınırsız internet hizmetinden, uzun görüşme süresinden ve mesajlaşma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerin karşılığında ödeyeceğiniz faturayı da sorgulayabilirsiniz.

pttcell-online-islemlerPttcell fatura sorgulama işleminizi birkaç faklı yoldan yapabilirsiniz. Pttcell fatura sorgulama işlemi yapabilmeniz için birinci yol olarak 9333‘tür. Cep telefonunuzdan 9333’ü arayarak fatura bilgisine ulaşabilirsiniz.

Diğer bir yöntem ise Pttcell online işlem merkezidir. Pttcell’in internet sayfasında bulunan online işlem merkezini kullanarak ta Pttcell fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Pttcell online işlemler ile ilgili bilgi almak için Pttcell Online İşlemlere Nasıl Üye Olurum? adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pttcell Online İşlemlere Nasıl Üye Olurum? başlıklı makalemizde Pttcell fatura bilgileri sorgulama, Pttcell kredi kartıyla fatura ödeme ve Pttcell online işlemler hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yorum

  1. By admin

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.