KVK Garanti Sorgulama


Cep telefonu sektöründe uzun yıllardır distribütör olarak hizmet eden KVK, Türkiye’deki yaygın hizmet noktası ile satış sonrası hizmetine devam etmektedir. KVK’nın ülke çapında yaklaşık 5000 civarında şubesi bulunmaktadır. KVK’nın adı ise kurucularının isimlerinden gelmektedir. KVK adını kurucuları olan Mehmet Emin Karamehmet, Murat Vargı ve Osman Kavela’nın soyadlarının baş harflerinden almıştır.

KVK’nın anlaşmalı olduğu, yani garanti işlemlerini yaptığı cep telefonları ise Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Huawei, ZTE, Sony Ericsson, Motorola, ViewSonic, Tom Tom’dur. Yani hemen hemen kullanmakta olduğumuz cep telefonlarımızın hepsine KVK bakmaktadır.

KVK Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Almış olduğunuz cep telefonlarınızın yaklaşık 5 yıl kullanım ömrü ve 2 yılda garantisi bulunmaktadır. Cep telefonlarımızın başına gelebilecek durumların hangilerinin garanti kapsamına girdiği, hangilerinin girmediğini cep telefonu aldığınız yerden öğrenebilirsiniz.

kvk-garanti-girisiKVK garanti sorgulama işlemi için aşağıda size vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz. Bu linke tıklayarak KVK teknik servis sitesine girip KVK garanti sorgulama işleminize devam edebilirsiniz. İlgili linkte cep telefonu garantisi sorgulama için sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru girmelisiniz. Bu bilgiler IMEI numarası, form no, servis kabul no ve kurumsal ID numaralarıdır. Bu bilgileri girip ara butonuna tıkladığınızda KVK garanti sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

KVK garanti sorgulama işlemi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan KGS Ceza Sorgulama başlıklı makalemizde KGS ceza sorgulama sayfası ve OGS kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yorum

  1. By yener491

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.