Jet Modem Fatura Sorgulama


Avea müşterilerine internet hizmeti vermek için Avea Jet adı altında bir hizmet sunmaktadır. Avea jet modem ile internete hızlı bir şekilde erişmeniz mümkündür. Avea’nın bu hizmeti sayesinde bulunduğunuz yerde internet hattı, kablosuz hat yoksa bile sizin internetiniz olacaktır. Avea’nın hizmet Avea Jet Modem uygulamasını kullanabilmeniz için Avea tarafından belirlenmiş olan tarifelerden birini tercih etmelisiniz. Avea Jet Modem internet tarifelerini Avea’nın resmi sitesi üzerinden görebilirsiniz.

Avea Jet Modem Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Avea Jet Modem fatura sorgulama işlemi için 3 farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden istediğinizi seçebilirsiniz.

1.Yöntem: Birinci yöntem Avea online işlemlere girerek Jet Modem fatura sorgulama işlemidir. Bu işlem için Avea online işlemlere giriş yapmalısınız. Avea online işlemler ile ilgili ayrıntılı bilgiyi Avea Online İşlemlere Üye Olma başlıklı makalemizde bulabilirsiniz. Avea online işlemlere giriş yaptıktan sonra Avea Jet Modem fatura sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

avea-jet-modem2.Yöntem: İkinci yöntemde ise cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelip Fatura yazıp 5555’e mesaj gönderdiğinizde, size mesaj olarak jet modem fatura bilgileriniz telefonunuza gelecektir.

3.Yöntem: Üçüncü yöntemde yine cep telefonunuzu kullanmalısınız. Bu yöntemde cep telefonunuzun arama bölümüne gelip *100# yi tuşladığınızda cep telefonunuza jet modem fatura bilgileriniz gelecektir.

Bir önceki yazımız olan Pttcell Tarifeleri ve Pttcell Paketleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yorum

  1. By admin

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.