AVEA Hat Sorgulama


Bilişim teknolojilerindeki yenilikler bizleri yeni yeni teknolojileri kullanmaya yönlendirmektedir. Bu yönde en hızlı gelişme ise GSM sektöründe yani iletişim sektöründe yaşanmaktadır. İletişim sektörü hızlı bir gelişme sergilemekte ve kullanıcılarda buna paralel olarak uyum sağlamaktadır.

Kullanıcı olarak bizler sürekli iletişim sektörünü internet veya televizyondan takip ederek güncel kalmaya çalışmaktayız. Bu işlemleri yaparken de üzerimizdeki GSM hattını numara taşıma yolu ile bir operatörden diğerine taşımaktayız. Taşıma işlemi yapmayan kişilerin ise birden fazla GSM operatöründe hattı olmaktadır. Bu hatların takibi belli bir süre sonra mümkün olamamaktadır. Üzerinize kayıtlı olan hatları sorgulamak için gene internet ve e-devlet sistemi bizleri kurtarmaktadır. Avea hat sorgulama işlemi için de e-devlet sisteminden yararlanabilirsiniz.

Avea Hat Sorgulama Nasıl Yapılır?

YENI LOGOAşağıda size vermiş olduğumuz linki kullanarak e-devlet sistemi aracılığıyla Avea hattınızın olup olmadığını, varsa hattınızın telefon numarasını öğrenmeniz mümkündür. Avea hat sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için e-devlet sistemine giriş yapmalısınız. E-devlet sistemine nasıl girileceğini E-devlet Sistemine Nasıl Giriş Yapılır? başlıklı yazımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Avea hat sorgulaması yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan İnternetten Hastane Randevusu Alma başlıklı makalemizde internetten hastane randevusu alma, Merkezi Hastane Randevu Sistemi ve MHRS hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yorum

  1. By zeyyn

    Cevapla

  2. By Fr

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.