Avea Online İşlemlere Üye Olma


Ülkemizdeki GSM şirketlerinden biri de AVEA’dır. Avea altyapısını güçlendirerek diğer GSM şirketleri ile yarışta gayet başarılı giden bir GSM şirketi. Günümüzde GSM şirketleri internet ve bilişim altyapısını en iyi kullanan şirketlerdendir. Bu şirketler müşterilerine hizmet etmek, müşteri hizmetleri numarasının yoğunluğunu azaltmak için birçok yöntemleri denemektedirler. Bu yöntemlerden biri de online işlem üyeliğidir.

Avea GSM şirketi Avea online işlemler adı altında kendi web sitesinde bir bölüm bulundurmakta ve bu bölümden müşterilere hizmet vermektedir. Avea online işlemler ile Avealılar aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilmektedirler;

  • Avea online işlemler üzerinden istediğiniz Avea hattının faturasını güvenle ödeyebilir
  • Geçmiş aylara ait e-faturalarınızı pdf formatında görüntüleyebilir
  • Hattınızın konuşma detaylarını ücretsiz görüntüleyebilir
  • Dilediğiniz Avea hattına Lira yükleyebilirsiniz.

Avea bu hizmeti sunarken müşterilerinden Avea online işlemlere üye olmasını istemektedir.

avea-online-islemlerBu hizmetlere ek olarak Avea online işlemler uygulamasını cep telefonunuza yükleyerek birçok ekstra hizmetten faydalanabilirsiniz. Avea online işlemler uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak için Avea Online İşlemler Uygulaması başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Avea Online İşlemlere Nasıl Üye Olunur?

Avea online işlemlere üye olmak basit bir işlemden ibarettir. Avea online işlemlere üye olabilmek için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip “SIFRE” veya “PAROLA” yazıp 9520‘ye gönderebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Araç Muayene Sorgulama başlıklı makalemizde Araç muayene sorgulama ve muayene numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.