Pttcell Tarifeleri ve Pttcell Paketleri


Rakipsiz Tarifeler sloganı ile yola çıkan Pttcell rakip tanımamaya devam ediyor. Pttcell tarifeleri kullanım süreleri ve içindeki paketlerini düşündüğünüzde gerçekten diğer operatörlere göre rakipsiz denilebilecek düzeydedir.

PTTcell tarifeleri, Pttcell faturalı tarifeler, Pttcell faturasız tarifeler, Pttcell faturalı paketler, Pttcell faturasız paketler ve yurt dışı hizmetler olmak üzere çeşitlendirilmiştir.

PTTCell Faturalı Tarifeler

Pttcell faturalı tarifeler 14’lük tarifeler, 21’lik tarifeler, 24’lük tarifeler, 28’lik tarifeler, 45’lik tarifeler ve Pttcell’in şehit gazi ve yakınları için hazırlamış olduğu güzel gelecek tarifelerden oluşmaktadır.

PTTCell 14’lük Tarife

Pttcell 14 lük tarife az ve öz konuşanlar için vazgeçilmez bir tarifedir. Bu tarifede 14 TL’ye görüşme, mesaj ve internetteki işlerinizi halledebilirsiniz.

pttcell tarifeleri

Pttcell 14 lük tarifede her yöne konuşma süresi 200 dakika, her yöne mesaj sayısı 250, Pttcell’lilerle görüşme süreniz 3500 dakika, ve aylık sınırsız internet bulunmaktadır.

Pttcell 21’lik Tarife

Pttcell 21’lik tarife yeni çıkarılan bir tarifedir. Bu tarife diğer tarifeler arasında tercihte zorlanan kişilerin tercih edebilecekleri bir tarifedir. Pttcell 21’lik tarifede her yöne görüşme süresi 400 dakika, her yöne 400 mesaj, ayda toplam 400 Mb internet ve Pttcell’lilerle 3500 dakika görüşme süresi bulunmaktadır.

 pttcell-21

Bu tarife kapsamında 21 TL’lik bir ücret ödersiniz. Tarifenizdeki kullanım haklarınız bittiğinde mesaj için mesaj başına 30 krş, dakika için dakika başına 30 kuruş ücretle ücretlendirilirsiniz.

PTTCell 24 Lük Tarife

Bu tarife artık standart halini almış olan bir tarifedir. Çoğu GSM operatörü bu fiyatla aynı tariyi vermektedir.

Bu tarife kapsamında her yöne 500 dakika görüşme süreniz, her yöne 250 mesaj hakkınız, sınırsız internet kullanım hakkınız ve Pttcellilerle 3500 dakika görüşme yapma hakkınız bulunmaktadır.

Diğer tarifeler için Pttcell’in sitesini inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pttcell Fatura Sorgulama başlıklı makalemizde Fatura Sorgulama, Pttcell ve Pttcell Fatura Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.