Pttcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?


GSM hatları faturalı ve faturasız hatlar olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Genelde faturalı hatları kullanmak cazip gibi görünse de bazen faturasız hatlar tarifesine göre daha cazip olabilmektedir.

Pttcell kontörlü hatlar için Pttcell TL yükleme işlemini internet üzerinden yapabilmekteyiz. Yapmamız gereken sadece internetten Pttcell’in resmi sitesine bağlanmak. Peki Pttcell kontör yükleme nasıl yapılır?

Aşağıda sizinle Pttcell kontör yükleme işlemini yapabileceğiniz bir link paylaşılmıştır. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza Pttcell kontör yükleme sayfası çıkacaktır. Pttcell TL yükleme işlemini yapabilmek için açılan sayfadaki alanları eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

İlk önce Pttcell TL yüklemesi yapmak istediğiniz telefon numarasını ilgili alana girmelisiniz. Siz bu alan telefon numarası girdiğinizde sistem ilgili telefon numarasının Pttcell faturasız hat olup olmadığını sorgular. Eğer ki yazmış olduğunuz telefon numarası Pttcell faturasız hatta kayıtlı değilse size uyarı verecektir. Pttcell faturasız hat numarası ise sistem TL yükleme işleminizi devam ettirir.

pttcell-tl-yuklemeİkinci alana ise yüklemek istediğiniz TL miktarını girin. Ardından ödeme işlemi için kredi kartı sahibi olan kişinin adı ve soyadını, kredi kartı numarasını, kredi kartının son kullanma tarihini ve CVV numarasını ilgili alanlara girin.

Daha sonra alt bölümde bulunan “Şifresiz lira yükleme “Sözleşme şartlarını okudum ve kabul ediyorum.” bölümünü işaretleyip, satın al butonuna tıklayıp internetten kredi kartıyla Pttcell TL yükleme işleminizi gerçekleştirin.

İnternetten Kredi kartıyla Pttcell TL yükleme işlemi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Jet Modem Fatura Sorgulama başlıklı makalemizde Avea Jet Modem fatura sorgulama ve Avea Jet Modem internet tarifeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yorum

  1. By fipe

    Cevapla

  2. By PTTCELL

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.