7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonucu Öğrenme


Açık Öğretim Lisesi sınavı 7-8 Ocak 2017 tarihlerinde tüm yurtta eş zamanlı ve 3 oturum halinde yapılacaktır. Yapılacak olan sınavın sorularını ve cevap anahtarlarını Açık Öğretim Lisesi resmi sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Açık Öğretim Lisesi sınav sonucu öğrenme gibi sorularınızın cevabını Açık Öğretim Lisesi’nin resmi sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonucu Öğrenme

Aşağıda sizlere 7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonucu Öğrenme ile ilgili bir link verilmiştir. Bu linke tıklayarak sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz. İlgili linkte Açık Öğretim Lisesi öğrenci girişi bulunmaktadır. Bu sayfadan size verilmiş olan kullanıcı adı ve şifre yardımıyla öğrenci girişi işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Öğrenci girişi yapıldıktan sonra sol menüde bulunan öğrenci genel bilgiler bölümüne tıklayarak almış olduğunuz toplam kredi bilgilerini, geçmiş olduğunuz dersleri muaf ders öğrenme gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonucu Öğrenme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Pttcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Açık Öğretim Lisesi iş takvimi, Açık Öğretim Lisesi kayıt yenilme tarihleri ve Açık Öğretim Lisesi sınav tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yorum

  1. By ayse

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.