Aile Hekimi Sorgulama


Aile hekimliği uygulaması ülkemiz insanlarının hastalıklarını, teşhis ve tedavilerinin takip edilmesi açısından olumlu bir uygulama olmuştur. Bu uygulamada ilk başta ikamet ettiğiniz adrese göre aile hekiminiz belirlenir. Fakat aile hekiminizi kendiniz seçme şansınız bulunmaktadır. Yani istediğiniz bir aile hekimini kendi aile hekiminiz olarak seçebilirsiniz.

Aile hekimi sorgulaması yapabilmek için Sağlık Bakanlığı’nın aile hekimi sorgulama sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Aile hekimi sorgulama sayfasının ilgili linkini aşağıda sizinle paylaşmış bulunmaktayız. Bu linke tıklayarak aile hekimi sorgulaması yapabilirsiniz.

aile-hekimi-sorgulamaAile hekimi sorgulaması yapacağınız sayfaya eriştiğinizde aile hekiminizi öğrenmek için sizden TC kimlik numaranızı ve doğrulama kodunu girmeniz istenecektir. TC kimlik numaranızı ve doğrulama kodunu ilgili alanlara girip sorgula butonuna tıkladığınızda aile hekiminizin adını, soyadını ve kaç nolu sağlık ocağında olduğunu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimi sorgulaması yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan İhale Yasaklılık Sorgulama başlıklı makalemizde ihalelerden men kararı ve yasaklılık sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yorum

 1. By sevinc

  Cevapla

 2. By ceniz

  Cevapla

 3. By drsaffet

  Cevapla

 4. By uzman

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.