İsimden Telefon Numarası Sorgulama


Çoğu zaman kişilerin isimlerini bilirsiniz fakat arayıp görüşmek istediğinizde numarasını bulamazsınız. Bu ve buna benzer durumlarda yapmanız gereken isimden telefon numarası sorgulama işlemidir. Türk Telekom resmi web sayfasında isimden telefon numarası sorgulama işlemini yapmaktadır.

İsimden telefon numarası sorgulama işlemi Türk Telekom’un sitesinde Beyaz Sayfalar olarak geçmektedir. Türk Telekom Beyaz Sayfalar’da numarasını bilmediğiniz kişinin bazı bilgilerini girerek telefon numarasını elde etmeniz mümkündür.

İsimden Telefon Numarası Sorgulama Nasıl Yapılır?

isimden-telefon-numarasi-sorgulamaAşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayarak açılacak olan sayfada numarasını bilmediğiniz kişinin ilgili bilgilerini girerek isimden telefon numarası sorgulama işlemini yapabilirsiniz. İlgili linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden telefon numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, yaşadığı il, ilçesi gibi bilgilerini girip güvenlik bölümünde karşınıza çıkacak olan güvenlik sözcüğünü ilgili alana yazmalısınız. Bunları yapıp BUL butonuna tıkladığınızda isimden numara sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

İsimden telefon numarası sorgulama işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Jet Modem Fatura Sorgulama başlıklı makalemizde Avea Jet Modem fatura sorgulama ve Avea Jet Modem internet tarifeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.