Araç Muayene Sorgulama


Günümüzde bilişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte çoğu işlemlerimizi internet üzerinden yapabilmekteyiz. İnternet üzerinden alış veriş, bilet alma, araç muayene randevusu alma, araç sorgulama gibi işlemlerimizi rahatlıkla yapmaktayız. Bu işlemleri internetten yapmak bizlere zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Araç alacağımız zaman bulmuş olduğumuz aracın ayrıntılarını incelemek üzere internet üzerinden aracı sorgulamaya başlarız. Aracın vuruğu varmı, aracın muayenesi varmı gibi bilgilere ulaşmaya çalışırız. Almayı düşündüğünüz aracın veya kendi aracınızın muayene bilgisini aşağıda size vermiş olduğumuz link yardımıyla öğrenebilirsiniz.

Araç Muayene Sorgulama Nasıl Yapılır?

Araç muayene sorgulama işlemi için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak açılacak sayfadaki alanları doldurup sorgula butonuna tıklamanız yeterlidir. Açılacak olan sayfada sizden aracın plaka numarası istenecektir. İlgili alana plaka numarasını, güvenlik alanına da güvenlik kodunu girip sorgula butonuna tıklarsanız aracın nerede muayene olduğunu, aracın ne zaman muayene olduğu, istasyon tipini hizmet tipi gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

arac-muayene-sorgulamaİlgili sayfada muayene numarası girebileceğiniz bir alan daha bulunmaktadır. Bu alanı muayene numarasını bilmiyorsanız boş geçebilirsiniz. Fakat ayrıntılı araç muayene sorgulama yapmak istiyorsanız bu alana muayene numarasını yazarak araç muayene sorgulamasını ayrıntılı bir şekilde yapmanız mümkündür.

Araç muayene sorgulaması yapmak için TIKLAYIN…

Arama Kelimeleri

Movie A Dog’s Purpose (2017)

Bir önceki yazımız olan Çaykur Destek Sorgulama başlıklı makalemizde Çay üreticileri ve Çaykur Üretici destek sorgulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.