Araç Tramer Kaydı Sorgulama


Tramer kaydı aracınızın hasar bilgilerini içermektedir. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından yürütülen bu hizmetten faydalanmanın iki türlü yolu vardır. Bu yollardan biri acente girişi yolu ile tramer kaydı sorgulama, ikinci yöntem ise cep telefonumuz ile tramer kaydı sorgulamadır.

Acente Girişi İle Tramer Sorgulama

Aşağıda size vermiş olduğumuz linki tıklayarak açılacak olan sayfada acente giriş ile tramer sorgulaması yapmanız mümkündür. Bu alanda sadece acenteler giriş yapabilmektedir. Şahıslar bu alan giriş yapamamaktadırlar.

tramer-kaydi-sorgulamaAcenteler ise sisteme giriş yaparken kullanıcı tipi bölümüne acente, e mail bölümüne ise e-mail adreslerini yazmaları gerekmektedir. Bu şekilde acenteler tramer kaydı sorgulaması yapabilmektedirler.

Acente ile tramer kaydı sorgulaması yapmak için TIKLAYIN…

Cep Telefonu İle Tramer Kaydı Sorgulama

Cep telefonunuz ile tramer kaydı sorgulaması yapmanız mümkündür. Bu işlemi yapabilmeniz için Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi‘nin sorgulama sisteminden yararlanmanız gerekmektedir. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin Ototkontrol5664 sistemini kullanarak aracınızla ilgili hasar kaydı, kaza tespit tutanağı gibi bilgileri öğrenmeniz mümkündür.

Cep telefonu ile Tramer kaydı sorgulama işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek için Araç Sorgulama başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ayedaş Borç Sorgulama başlıklı makalemizde AYEDAŞ borç sorgulama ve elektrik borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yorum

 1. By oto

  Cevapla

 2. By kisa_haber

  Cevapla

 3. By Otomax

  Cevapla

 4. By Husem

  Cevapla

 5. By otosorgulama

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.